23 WDH Przełęcz

23 Warszawska Drużyna Harcerek Przełęcz.


#1 2010-04-21 23:37:07

druzynowa

Administrator

Punktów :   

Terminarz

Druhny moje kochane!

Minął termin pierwszej raty, ale jeżeli ktoś by się jeszcze zdecydował, to do końca kwietnia prosze o wpłatę zaliczki, potwierdzającej Wasze uczestnictwo w obozie.

Przypominam terminy kolejnych rat:
II rata: 350 zł do 12.05, III rata: 250zł do 9.06
możliwe ze ostatnia rata wzrośnie o 50 zł, ale wszytsko sie okaze po 10 maja.

Termin oddania kart obozowych: 28.04. Jest raczej nie przekraczalny i prosiłabym o dokładne wypełnianie, z pieczątka szkoły, lekarza, pielęgniarki i wszystkich podpisach rodziców.


Dokładna godzina i msc wyjazdu będzie znana niebawem, ale myślę że wyjazd bedzie bardzo rano, więc zbiórka ok 5. rano:)

Na razie na 100% jedzie:
Julia,
Marta P,
Asia,
Karolina,
Marta S,
Marta C,
Ola S,


Mam nadzieje że dobijemy do 10 harcerek bez kadry:) Jak myślicie? uda się?

Jedziemy ze szczepem, gdzie jest dużo chłopaków(tak się przynajmniej wydaje) i mam nadzieje ze zaowocuje to pomocą na pionierce itd.

Pozdrawiam:)
Iza

Offline

 

#2 2011-03-19 17:15:05

druzynowa

Administrator

Punktów :   

Re: Terminarz

Druhny moje miłe,
wielkimi krokami nadchodzi wiosna, to jest czas własnie na planowanie obozu i właśnie dzięki wspaniałej komendzie szczepu jest znany termin i miejsce. Myślę, ze jest już pewne i się nie zmieni.
Termin obozu 6-27 lipiec, jezioro Małszewskie k/Małszewa. Koszt obozu jeszcze jest nieznany, ale wszystko drożeje więc spodziewajmy się ceny 850 a nawet 900 zł... ale to jeszcze jest do przeliczenia przez komendę.
Zaklepujcie termin i myślę ze za miesiąc będziemy już robić zebranie dla Rodziców i zbierać pierwsze zaliczki:)

Offline

 
www.picasaweb.google.com/przelecz23

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ts2.pun.pl www.talimasters.pun.pl www.grupacr.pun.pl www.makietyibitewniaki.pun.pl www.disturb3d.pun.pl